KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045426

nr 1604 5426

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad CAR, Daterad 1872, Landskap med stuga. Olja på duk, 36x52 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 mars 2024
kl 18:29:54

11/3 09:37:08 1      Vinnande bud